İZMİR BIYIK EKİMİ

Kadınların aksine erkeklerin en büyük problemlerden biri olabilmektedir kılsız olmak. Köse olduğunu düşünen erkekler, çağlar boyunca türlü çözümlere başvurmuşlardır. Kimi başarılı sonuçlar elde etmişken kimileri de hüsrana uğramıştır. İşte İzmir bıyık ekimi ile aslında en güzel çözüm ayağınıza geldi diyebiliriz.

Bıyık Ekimi Nasıl Yapılır?

Bıyık ekimi FUE adı verilen bir teknikle yapılır. Yani bunun anlamı vücudunuzun belli bölgesinden alınan kıl köklerinin bıyık bölgesine ekilmesidir. Herhangi bir yan etki veya enfeksiyon riski olmadan yapılan bu işlem mutlaka uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ektirdiğiniz kıl köklerinin uzama yönünde farklılık olmasıyla yapay bir yüz ifadesine neden olabilirsiniz. Bizler firma olarak İzmir bıyık ekimi konusunda tecrübeli ve konusunda uzman kadromuz ile sizlere bu hizmeti güvenli bir şekilde sağlamaktayız.
Erkeklerin önem verdiği yerlerden biri de sakal ve bıyık bölgesi olduğu için yapılan ekim işlemi kadromuz tarafından oldukça dikkatli yapılmaktadır. Yani artık bıyıksızlık gibi bir derdiniz kalmayacaktır. Estetik açıdan ekimi yapılan kıl köklerinin uzama yönlerine göre ekimi yapılması da bir başka önemli husustur. Bu yüzden ısrarla uzman eller tarafından bıyık ekimi yapılmalıdır.
Bıyık ekimi fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. İzmir bıyık ekimi sunduğu fırsatlarla maliyet açısından çok daha uygun bir şekilde bıyık ekimi yapmanıza olanak sağlar.

Kaç Tane Kıl Kökü Ekilir?

Yaklaşık olarak 400-500 arası kıl kökü ekimi gerçekleştirilir. Bıyığın azlığına göre bu sayı artış da gösterebilir. Fiyatlandırma da genelde kıl köküne göre hesaplanır. Tabii kampanyalar dâhilinde bıyık ekimi yaptırma şansınız da vardır.
Bıyık ekimi sonrasında herhangi bir acı duyma olasılığınız çok azdır. Lokal anestezi ile bıyık ekim işlemi yapıldığından dolayı acı hissetmeniz düşük olasılıklıdır. Ayrıca herhangi enfeksiyon riski de bulunmamaktadır. Sonuç olarak sizin vücudunuzun belirli bir bölgesinden kıl kökü alınıp bıyık bölgenize eklenmektedir.

Ekilen bıyıklar tekrar çıkar mı?

Evet, ekilen bıyıklar normal kıl köküymüş gibi uzamaya devam edecektir. Siz bıyığınızı kesmiş bile olsanız ekilen bölgedeki bıyıklar doğal hallerindeymiş gibi uzamaya devam edeceklerdir. Doğal bıyık gibi görüneceği için bu konuda herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir.
Bıyık ekiminde dikkat etmeniz gereken hususları tekrar sayacak olursak ilk olarak mutlaka uzman ve deneyimli ellerin yapması gereklidir. İzmir bıyık ekimi size bu konuda güvence vermektedir. Bıyık ekiminde bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta bıyık ekiminden önce herhangi bir kan sulandırıcı ilaç almamış olmak ya da ağır bir hastalık geçirmemiş olmak önemlidir. Zaten firmamız bünyesinde çalışan uzmanlar size bu tür soruları yönelterek tedavide herhangi bir aksaklık yaşanmasını önleyeceklerdir.
Ekilen bıyıkların yönü de önemlidir. Estetik açıdan doğal durabilmesi için ekim yönü düzgün olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde oldukça yapay bir görünüme sahip olursunuz.

(+90) 553 190 60 10|bilgi@vegasacekimi.com